Satın Aldığınız Ürünle İlgili Bir Sorun Yaşadınız mı ? Yaşadıysanız Bu Konuda Neler Yaptınız ? - Sosyal Bilgiler

En Beğenilen Yazılar

Satın Aldığınız Ürünle İlgili Bir Sorun Yaşadınız mı ? Yaşadıysanız Bu Konuda Neler Yaptınız ?

    0


Satın Aldığınız Ürünle İlgili Bir Sorun Yaşadınız mı ? Yaşadıysanız Bu Konuda Neler Yaptınız ?

* Her insanın ihtiyaçları ve istekleri vardır . Herkes kendi zevkine , kendi beğenisine , kendi ağız tadına uygun ürün veya yiyecek, içecek alabilir . Geçenlerde kış sezonu indirimi başlamıştı . Ben de kendime güzel bir kaşe kaban almak istedim . Mağazaya girdim ve kaşemi aldım . Eve geldiğimde kaşemi giydim ve annem  kaşemin arkasında ufak bir sökük olduğunu bana söyledi . Bu duruma mağazadayken tam dikkat etmemiştim . Daha sonra o sökük yere baktım ve orada ufak bir yırtık olduğunu gördüm .

Mağazadan çıkarken elime fişimi vermişlerdir . Ertesi gün fişimi elime aldım ve alışveriş yaptığım mağazaya tekrar gittim .

Orada çalışanlara kaşemde ufak bir sorun olduğunu ve bunun benimle bir ilgisi olmadığını söyledim . Orada çalışan bayanlar ilk olarak fişimi yanımda getirip getirmediğimi sordular . Ben de fişimi hemen çıkardım ve onlara gösterdim . Daha sonra orada çalışan bayanlar da beni anlayışla karşıladılar ve yırtık olan kaşeyi yenisi ile değiştirdiler . Bu defa aldığım kaşemi iyice inceledim . Herhangi  bir yerinde en ufak bir sorun olup olmadığına baktıktan sonra kaşemi poşete koyup eve geldim .
* Bir gün markete gitmiştim . O gün canım taze peynir çekmişti ve markete gidip taze peynir aldım . Daha sonra eve geldim ve kahvaltı yapmak için taze peynirin kapağını açtığımda peynirden birazcık ağzıma aldım fakat o da ağzıma öyle bir acı tat geldi ki neredeyse kusacaktım . Daha sonra hemen peynir kutusunu alıp markete gittim ve bu peynirin bozuk olduğunu oradaki çalışanlara söyledim. Onlar da evet haklısın ama fişini göster dediler . Ben de fişimi onlara verdim ve peynir yerine başka bir şey aldım . Daha sonra oradan ayrıldım .

Hiç yorum yok:
Write yorum

Yorumlama biçimini "ANONİM" olarak seçerek , hiç uğraşmadan kolaylıkla yorum yazabilirsiniz . Sizin bu yazıya yorumunuz ne ? :-)

© 2014 Sosyal Bilgiler. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.