Türk Silahlı Kuvvetleri İle İlgili Kompozisyon - Sosyal Bilgiler

En Beğenilen Yazılar

Türk Silahlı Kuvvetleri İle İlgili Kompozisyon

    0

Türk Silahlı Kuvvetleri İle İlgili Kompozisyon

Türk Silahlı Kuvvetleri  Türk yurdunu korumakla görevli olan ve ülkemizi iç ve dış tehditlerden koruyan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin güvenliğini sağlayan kuruluştur .  Milletimiz  Türk Silahlı Kuvvetleri sayesinde rahatça ve özgürce yaşamını sürdürmektedir .

Türk Silahlı Kuvvetleri bu  görevi yerine getirirken çok zor şartlarda çalışmaktadır . Ülkesi ve milletinin varlığını korumak için askerlerimiz var gücü ile çalışmakta ve doğu batı ayrımı yapmadan her koşulda görevlerini devam ettirmektedirler . Silahlı Kuvvetlerimiz  görevini  iyi bir şekilde yapabilmek  için en gelişmiş teknolojik silahları ve diğer  gelişmiş araçları kullanmalıdır  . Ülkemize yönelik belli başlı tehditler vardır . Bunlardan en önemlisi terör sorunu yani terörle mücadele daha sonra bölgesel çatışma gibi kaygılardır . Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de bu sorunlar ile baş edebilmek için , soğuk , sıcak , gece gündüz demeden görevlerini devam ettirmektedir .


Onlar bu kutsal görevi yerine getirirken bizler de Türk Halkı olarak Silahlı Kuvvetlerimize her türlü desteği ve yardımı yapmalıyız ve onları bu zor günlerinde yalnız bırakmamalıyız . Umarım ülkemizdeki  bu sorunlar bir an önce biter ve ülkemiz daha huzurlu ve daha güvenli olur . Allah Türk Silahlı Kuvvetlerinin yar ve yardımcısı olsun. Onlara bu  zor görevlerinde başarılar dilerim ve bütün görevi başında bulunan askerlerimize kolaylıklar diliyorum . Siz hep var olun askerlerimiz .

Hiç yorum yok:
Write yorum

Yorumlama biçimini "ANONİM" olarak seçerek , hiç uğraşmadan kolaylıkla yorum yazabilirsiniz . Sizin bu yazıya yorumunuz ne ? :-)

© 2014 Sosyal Bilgiler. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.