Mahallenizden Geçmekte Olan Belediye Otobüsü Son Zamanlarda Saatinde Gelmemektedir. Bu Sorunun Giderilmesi İçin Ne Yapılması Gerekmektedir?


Mahallenizden  Geçmekte  Olan Belediye Otobüsü Son   Zamanlarda Saatinde Gelmemektedir. Bu Sorunun  Giderilmesi İçin  Ne Yapılması Gerekmektedir?

Mahallemizden   her gün düzenli olarak geçen belediye otobüsü geçmediği zaman hemen bu konuda hareket geçerim.  Bulunduğum yerin belediyesini ararım ve otobüsün neden  bizim mahalleden  geçmediğini sorarım.  Belediye otobüsünün arızalı olup olmadığını ya da daha önemli bir iş için mi kullanıldığını merak ederim.

Daha sonra bir an önce otobüsün tekrar mahallemize gelmesini rica ederim. Beni dinledikleri için ve bana  bilgi verdikleri için de belediye çalışanlarına teşekkür ederim.

Not: Komşunuz Ayşe Teyze uzun zamandır tek başına  yaşamaktadır. Kimsesi olmayan  Ayşe Teyze artık evinde  ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmiştir. Bu   konuda Ayşe Teyze’ye  nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
Cevap: Ayşe Teyze’ye  insan olarak elimden gelen yardımı yapardım. Daha sonra komşularını da bu konu hakkında bilgilendirirdim. Ayşe Teyze artık yaşlandığı için, kendi işlerini yapamayacak duruma geldiği için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını arardım ve Ayşe Teyze hakkında onları bilgilendirirdim. Böylece  teyzeye gerekli maddi ve manevi yardımın yapılmasını  sağlardım. Böylece de Ayşe Teyze artık daha güvende olurdu ve devletin koruması altında olurdu.


7 yorum

 1. cidden çokyardımcı oldu teşekkürler :3

  YanıtlaSil
 2. Ben verdiğin cevabı gerçekten beğen dim teşekkür lerr😊😊😊😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekürler her kimsen sağol canım
   💖😘💕👼
   Melek gibi olduğun için

   Sil
 3. teşekkürler ama 3.sü nerede?

  YanıtlaSil
 4. 3.sorunun cevabınıda verirmisiniz?

  YanıtlaSil
 5. Çok teşekkür ederim❤❤❤❤

  YanıtlaSil

Yorumlama biçimini "ANONİM" olarak seçerek , hiç uğraşmadan kolaylıkla yorum yazabilirsiniz . Sizin bu yazıya yorumunuz ne ? :-)


Top