Hayatınızda Unutamadığınız Belli Başlı Olaylar Nelerdir ? 4. sosyal bilgiler


Hayatınızda Unutamadığınız Belli  Başlı Olaylar Nelerdir ? 4. sosyal bilgiler 

Her insanın hayatı farklıdır . Çünkü herkesin aile yapısı , yaşanılan olaylara bakış açısı farklı olabilir . Hayatımda unutamadığım belli başlı olaylardan birkaçı şunlardır :
* 2009 yılında  çok sevdiğim babaannem hayata veda etmişti . Ben bu durumdan çok etkilenmiştim ve çok üzülmüştüm. Çünkü onu çok seviyordum .


* 2011 yılında evde bir akşam otururken  bir anda sağanak bir yağış başladı. Yağmurun başlaması ile fırtına da baş gösterdi . O gece elektirikler gitmiş, şimşekler çakmaya başlamıştı. Birden  çok gürültülü bir ses duymuştum .

Galiba öleceğiz diye düşünmüştüm . Oysa yıldırım düşmüştü . Yıldırım camimizin minaresine düşmüştü . Çok şükür o akşam camide kimse yoktu  ve sadece minarenin tepesi zarar gördü . Bu olayı da hiç unutamıyorum .
* 2015 yılında bir  kız kardeşim dünyaya geldi . Adını Elif koyduk. O gün benim için çok mutlu bir gündü. Kardeşim 6 ay sonra emeklemeye başladı ve bir yaşına geldiğinde yürümeye başladı ve ben o günü hiç unutmuyorum .
* 2016 yılında babam   kendisine yeni araba aldı ve arabımız olduğu için çok mutlu olmuştum .
* 2017 yılında ise kirada oturmak artık sona erdi . Çünkü babam kendi  kendi evimizi aldı ve şu anda da evimizde oturuyoruz ve çok mutluyum .0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimini "ANONİM" olarak seçerek , hiç uğraşmadan kolaylıkla yorum yazabilirsiniz . Sizin bu yazıya yorumunuz ne ? :-)


Top