Çevremizde Bir Market Açılması Olayının Sonuçlarını Yazınız.


Çevremizde Bir Market Açılması Olayının Sonuçlarını Yazınız.

Yakın çevremizde market açıldığı zaman  insanlar gereksinimlerini oradan karşılar . Daha önce   daha uzak bir markete gitmek zorunda kalan insanlar böylece zamandan tasarruf sağlamış olur. Yakınımızda olan marketten acil ihtiyaçlarımızı  hemen karşılamış oluruz . Marketin açılması ile daha önce başka yerlerden alışveriş yapan insanlar da buraya gelir .

Böylece hem  müşteriler memnun olur hem de bu marketi açan kişi kazanç sağlamış olur . Çevremizde market açılması bize farklı geldiği için mutlu oluruz ve uzak marketlere gitmek zorunda kalmayız.

Önceden araba ile gittiğimiz yere artık yürüyerek gideriz . Böylece hem yürümüş oluruz  hem de boşa  benzin gitmemiş oluruz . Az da olsa yürümek inan sağlığı için iyi bir şeydir .  Çevremize market açıldığı zaman o markete paramız olmadığı zaman   aldıklarımızı borç olarak yazdırabiliriz . Orada arkadaşlarımızla, komşularımız ile  karşılaşabiliriz . İnsan görmek, insanlar  ile  iletişime geçmek de bizi mutlu eder .  Marketten  ihtiyaçlarımızı aldıktan sonra  hemen eve gideriz. Eve yürüyerek gittiğimiz için , çevrede gördüğümüz komşularımız ile de konuşuruz.  Marketten ihtiyacını alan yaşlı bir teyzenin poşetlerini de evine götürebiliriz .


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimini "ANONİM" olarak seçerek , hiç uğraşmadan kolaylıkla yorum yazabilirsiniz . Sizin bu yazıya yorumunuz ne ? :-)


Top